+421 918 722 331
Overiť dostupnosť
Logo Fitak SPA & Wellness Hotel
Rodinný hotel Eufória
Vysoké Tatry - Nová Lesná

Aktivity a zážitky v okolí

Aktivity v okolí

Lokalita Hotela Eufória vám prináša množstvo zážitkových aktivít a možností na trávenie voľného času po výbornej turistike alebo zimnej lyžovačke. Vysoké Tatry Vám ponúkajú zážitky do každého ročného obdobia aj počasia. 

Tricklandia

Tricklandia je miestom, kde sa ocitnete vo svete plnom trick-artu a optických ilúzií. Je to istým spôsobom zábavný park a galéria v jednom, kde si na svoje prídu dospelí aj deti. Na ploche 500 m2 sa nachádza 24 atrakcií zahŕňajúcich 15 trick-artových obrazov, rozšírenú realitu, antigravitačné miestnosti, či najkrajšie zrkadlové bludisko v strednej Európe.

Pedal Planet – Nová Polianka

PEDAL PLANET je jedna z najväčších zbierok šliapacích autíčok na svete. Tento jedinečný, a tak trochu aj bláznivý nápad party nadšencov sa stal skutočnosťou v lete 2019

Na Slovensku nájdete expozíciu PEDAL PLANET vo Vysokých Tatrách. Viac ako 120 exkluzívnych exponátov na Vás čaká v Galérii Tatry v Novej Polianke. Pozývame vás na prehliadku krásneho sveta malých áut, kde sa aj dospelým splnia detské sny...

Poliankovo – Tatranská Polianka

Digitálna galéria a kaviareň Poliankovo predstavuje spojenie umenia s modernými digitálnymi technológiami ako 3D projekcia, virtuálna realita, hologram a iné. Pomocou moderných technológií približuje umenie a vytvára pôsobivý vizuálny zážitok.

Na ploche cca 500 m²  v spolupráci so slovenským cestovateľom a dokumentaristom Pavlom Barabášom sa podarilo vytvoriť možnosť zažiť a precítiť málo prebádané miesta, ktoré vo svete zdolali iba skutoční dobrodruhovia.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím